Lokality

Nacházíte se  v období, kdy hledáte prostor pro své podnikání? Vložte svou důvěru do našich rukou, za kterými stojí řada spokojených klientů a mnohaleté zkušenosti. Rádi změníme Vaše sny v realitu.

Moravskoslezský kraj je co do počtu obyvatel třetí největší v České republice. Na území o rozloze 5 426 km2 žije přes 1 213 tisíc obyvatel. Je rozdělen do 6 okresů, kterými jsou Bruntál, Opava, Karviná, Ostrava-město, Nový Jičín a Frýdek-Místek. Sídelním městem kraje je Ostrava, dalšími velkými městy jsou Havířov, Opava, Frýdek-Místek či Karviná.

Moravskoslezský kraj nabízí široké uplatnění pro nové podnikatelské subjekty. Podporuje zajímavé projekty, nové firmy a mladé podnikatele. V kraji je zaznamenáno 250 213 podnikatelských subjektů, z nichž většina se pohybuje v oblasti obchodu a hoteliérství, stavebnictví, průmyslu a zemědělství.

Charakteristikou kraje je výborná pozice z pohledu navázání vazeb s podnikateli ve východní Evropě. Je zde vytvořena kvalitní technická infrastruktura a nechybí zde ani technicky zdatná pracovní síla. Kraj nabízí kvalitní středoškolské i vysokoškolské vzdělání. 

Kde všude působíme?

Novinky arrow

1 FAQ RESIDOMO
Dokumenty ke stažení a Vaše nejčastější dotazy
2 Od 1.11.2016 je při převodu nemovitostí poplatníkem daně z nabytí nemovitých věcí nově výhradně jejich nabyvatel.
3 Žádost o autentizační údaje k EET je možné podat buď elektronicky, nebo osobně na kterémkoliv územním pracovišti finančního úřadu.

Akční nabídka arrow

1 Uzavřete s námi nájemní smlouvu na pronájem komerčního prostoru a získejte výhodnou nabídku!
2 Nájem bez provize a realitky? Že je to sen? S námi je to skutečné!
3 Neriskujte zbytečně! Pomůžeme Vám sjednat pojištění k ochraně Vašeho majetku.