O nás

Naše společnost se specializuje na pronájem nemovitostí určených pro podnikatelské subjekty. V tomto směru disponujeme nejširší nabídkou na trhu. Spravujeme přes 900 obchodních prostor v bytových domech s celkovou plochou 108 482 m2. Díky perfektní znalosti místního trhu, prostředí a poptávky Vám pomůžeme nalézt to pravé zázemí pro Vaše podnikání. Kromě realitních služeb nabízíme doprovodný právní servis a poradenství.

Naše cíle

Naším dlouhodobým cílem je snaha o co nejkvalitnější portfolio nebytových prostor vhodných pro podnikání v oblasti obchodu a služeb. Staráme se především o trvalou spokojenost našich zákazníků a budujeme s nimi vztah založený na vzájemné důvěře a porozumění. Zásadní je pro nás korektnost, zodpovědnost a ohleduplnost.

Aktivně se podílíme na zkvalitňování prostor pro podnikání v hlavních městských lokalitách v Moravskoslezském kraji. Dohlížíme na to, aby prostory odpovídaly i těm nejnáročnějším technickým požadavkům. Z toho důvodu intenzivně spolupracujeme s městy a obcemi.

Dbáme na společenskou odpovědnost a podílíme se na zlepšování podmínek pro podnikání v našem regionu.

Proč podnikat s námi?

Proč byste si měli vybrat právě nás:

  • Největší nabídka nebytových prostor
  • Máme dlouholeté zkušenosti v oblasti pronájmu a správy nemovitostí
  • Žádní prostředníci, ale přímé jednání s vlastníkem prostor
  • Dokonalý přehled o vývoji reálných cen
  • Garance kvalitních a srozumitelných obchodních podmínek
  • Administrativní služby spojené s pronájmem prostor ZDARMA
  • Partnerské výhody
  • Zákaznická Linka a NONSTOP Havarijní linka

Pomůžeme Vám nastartovat Vaše podnikání a realizovat Vaše podnikatelské záměry. Partnerství pro nás není jen slovo, ale standardní součástí naší firemní kultury.

Reference

Jsme součástí skupiny RESIDOMO. K našim významným a dlouhodobým partnerům patří banky, pojišťovny, veřejnoprávní instituce, mobilní a internetoví operátoři, česká i mezinárodní vzdělávací zařízení, zdravotnická zařízení a lékaři, mateřské školky, místní poskytovatelé internetu, dopravci, významní lokální, čeští i mezinárodní podnikatelé a další významné subjekty.

Novinky arrow

1 FAQ RESIDOMO
Dokumenty ke stažení a Vaše nejčastější dotazy
2 Od 1.11.2016 je při převodu nemovitostí poplatníkem daně z nabytí nemovitých věcí nově výhradně jejich nabyvatel.
3 Žádost o autentizační údaje k EET je možné podat buď elektronicky, nebo osobně na kterémkoliv územním pracovišti finančního úřadu.

Akční nabídka arrow

1 Uzavřete s námi nájemní smlouvu na pronájem komerčního prostoru a získejte výhodnou nabídku!
2 Nájem bez provize a realitky? Že je to sen? S námi je to skutečné!
3 Neriskujte zbytečně! Pomůžeme Vám sjednat pojištění k ochraně Vašeho majetku.